Запрошуємо на Великодні свята

Запрошуємо на Великодні свята

База відпочинку "Лісова галявина" розташувалася в селі Китайгород Дніпропетровської області на мальовничій сонячній галявині, оточеній лісом. Неподалік протікає жвава річка Оріль, одна з найчистіших рік Европи.

Для розміщення гостей база відпочинку пропонує одно та двокімнатні номери зі зручностями , а також трьокімнатний котедж. В якості розваг гості можуть обрати сауну, більярд, настільний теніс, тренажерну залу, для дітлахів- чудовий дитячий майданчик. Також на територіі є кафе, де відвідувачам запропонують смачні страви української та европейської кухонь. Для ділових зустрічей в наявності конференцзал на 50-70 посадкових місць. “Лісова галявина“ приймає замовлення на проведення бенкетів,корпоративів та конференцій. А для тих, хто хоче власноруч приготувати собі вечерю,- безоплатно надаються мангали. Також є зручні та затишні альтанки, безкоштовна автостоянка. Пляж знаходиться на відстані 700м від бази відпочинку.

База відпочинку “Лісова галявина”- ідеальне місце для компаній, що бажають відпочити поза велелюддя туристичних баз, усамітнитися і приховати своє дозвілля від міської метушні.