База відпочинку «Лісова галявина» рада вітати Вас. Ми завжди раді гостям і постараємося зробити так, щоб Ваше перебування у нас було приємним.

Умови бронювання:

 1. Бронювання номера здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок або шляхом внесення передоплати готівкою, попередньо погодивши з адміністратором наявність вільних місць на обрані дати.
 2. Сума передоплати становить 50 або 100% від загальної вартості за весь період проживання, при внесенні 50% решта суми оплачується при заїзді.
 3. Першочергове право на розміщення отримують клієнти з підтвердженим бронюванням номера. Всі інші розміщуються на базі при наявності номерів.
 4. Після перерахування грошових коштів на карту банку, адміністратор підтверджує отримання платежу і підтверджує бронювання.
 5. Оплата повної вартості за проживання здійснюється Клієнтом по прибуттю на базу відпочинку перед поселенням.
 6. При невнесення Клієнтом попереднього платежу, в термін понад 3 календарних дні з моменту подачі заявки на бронювання, адміністрація залишає за собою право скасувати попереднє бронювання номера.
 7. При скасуванні замовлення не менше ніж за 10 днів до дати заїзду - повертається повна сума передоплати. При скасуванні замовлення не пізніше ніж за 5 днів до дати заїзду - повертається 50% від суми передоплати. При відмові менш ніж за 2 дні - передоплата не повертається!
 8. Розрахунковий час: 3аїзд- 13.00, виїзд - 11.00. При заїзді гостей до 13.00 місця надаються тільки при їх наявності.
 9. Номер надається по пред'явленню паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Переконливо просимо Вас дотримуватися правил, встановлених на базі відпочинку «Лісова галявина»:

 1. Перебування в номері без попередньої оплати не допускається, в тому числі і при продовженні проживання.
 2. Забороняється заїзд і знаходження на території автотранспорту.
 3. Запрещается розташування з тваринами.
 4. Дотримуйтесь чистоти у номері та на території.
 5. Не турбуйте проживають, дотримуйтесь тиші і громадськго порядоку в номері і на території.
 6. Суворо дотримуйтеся правил пожежної безпеки, не допускаючи виникнення вогнищ пожежі. Забороняється розводити багаття на території комплексу, користуватися піротехнічними засобами та вогнепальною зброєю.
 7. Забороняється використовувати в номері власні електронагрівальні прилади.
 8. Залишаючи номер, не забудьте закрити водозабірні крани, вікна, вимкнути світло та інші електроприлади.
 9. У разі втрати або пошкодження майна готелю ви зобов'язані відшкодувати вартість нанесеного збитку.
 10. Забороняється переставляти і пересувати меблі без узгодження з адміністрацією.
 11. Забороняється палити в закритих приміщеннях на всій території бази відпочинку.
 12. Забороняється залишати включеними кондиціонери та інші електроприлади під час Вашої відсутності в номері або котеджі.
 13. За втрату грошей і цінних речей, які не здані на зберігання, адміністрація відповідальності не несе.
 14. Адміністрація не несе відповідальності за роботу місцевих комунальних служб (відключення електроенергії, газу та ін.)
 15. Гості, які оплатили перебування на території бази відпочинку, але не проживають, повинні залишити територію не пізніше 23.00.
 16. Адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні на базі відпочинку в разі порушення цих Правил і несвоєчасної оплати послуг.
 17. При заподіянні базі відпочинку значного матеріального збитку з вини чи недбалості постояльців і (або) їх гостей в обов'язковому порядку крім відшкодування збитку постоялець повинен добровільно або в судовому порядку відшкодувати базі відпочинку втрати, пов'язані з простоєм номера під час ремонту, заміни меблів і т.п.
 18. Гість має право розірвати договір про надання готельних послуг в будь-який час за умови оплати фактично наданих послуг (при достроковому виїзді стягується плата за одну добу вперед);
 19. Якщо гість неодноразово порушує внутрішні правила проживання, що призводить до матеріальних збитків або створює незручності для проживання інших відвідувачів, адміністрація має право відмовити в поселенні або розірвати договір (здійснити виселення). У цьому випадку після відрахування суми, що покриває нанесені відвідувачем матеріальні збитки і (або) штрафи, передбачені цими правилами, гостю повертається залишок внесеної раніше оплати.

Адміністратор має право відмовити в поселенні у випадках, якщо:

 1. У гостя відсутні документи або документи недійсні.
 2. Відсутня оплата за номер у встановленому порядку і в необхідній сумі.
 3. Гість знаходиться в нетверезому стані, неадекватно, агресивно поводиться.
 4. Гість відмовляється дотримуватися внутрішні правила проживання.

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до адміністратора.

З повагою, адміністрація бази відпочинку «Лісова галявина”